Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki listede sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz.

1. Dilseti.com’dan kimler faydalanabilir?

Websitemizden detaylı bir şekilde İngilizce çalışmak isteyen hemen herkes faydalanabilir. Verimlilik yaştan ziyade düzenli, planlı ve notlar alarak çalışılmasına bağlıdır.

2. Üyelik süresi ne kadardır?

Tüm setlerimiz için üyelik süresi 12 aydır.

3.Görüntü kalitenize dair biraz bilgi verebilir misiniz? Neden bazen donma yaşıyoruz?

Tüm videolarımız HD görüntü kalitesinde çekilmiştir ve dersler 1280 X 720 boyutundadır. İnternet bağlantınıza bağlı olarak zaman zaman donmalar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda kısa süreliğine videoyu durdurarak dersin yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Daha sonra yine videoya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tam ekranda izlemek için sağ alt köşedeki alana tıklamanız yeterlidir.

4. Setleriniz sadece video derslerden mi oluşuyor?

Hayır sadece video derslerden oluşmuyor. Kurduğumuz sistemde işlenen konulara dair quizler ve çeşitli aktiviteler veya ödevlerde yer alacaktır. Bu detaylar tüm paketlere dahil edilmektedir. Ek bir ücret kesinlikle söz konusu değildir. Ayrıca üyelerimiz forum sayfaları aracılığıyla eğitmenlerine doğrudan ulaşarak sorular sorabilmektedirler.

5. Ekibinizi piyasadaki diğer rakiplerinizden ayıran en belirgin özellikler nelerdir?

Alanında uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Websitemizdeki profesyonel sistemi ve teknik alt yapımızı ülkemizin kaliteli firmalarından biri olan www.wpservis.com yapmaktadır. İngilizce eğitmenimiz Nurullah ÖKTEM ise YouTube’daki video dersleriyle adından çok söz ettirmiştir. İki kaliteli markanın ortaya çıkardığı bu ürün,  Türkiye’de İngilizce eğitimi noktasında bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Kullanılan sistem Harvard ve Stanford gibi önde gelen üniversitelerin uzaktan eğitim sistemlerinin özelliklerini taşımaktadır.

6. Kurum/Okul olarak sizden ürünler satın almamız durumunda herhangi bir indirim yapmanız söz konusu mudur?

50 ürün ve sonrası için özel indirimlerimiz olacaktır. Bunun için iletişim bölümünden irtibata geçmeniz rica olunur.

7. Ödemeleri nasıl yapmalıyım? Onaylandığını nasıl anlarım?

Dilseti.com şu an itibarı ile sadece PayPal ve banka havalesi ile ödeme kabul etmekteyiz. Paypal ile ödeme yaptığınızda sisteme otomatik geri dönüş yapılır ve üyeliğiniz otomatik olarak aktif olur. Banka havalesi ile ödeme yaptığınız zaman size gönderilen e-posta da verilen banka bilgilerine ödeme yaptıktan sonra, ödeme yetkililerimiz onay verdikten sonra üyeliğiniz aktif olacaktır. Üyeliğinizin aktif olacağına dair e-posta ile bilgilendirme alacaksınız.

8. Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi unuttuysanız yada hatırlamıyorsanız, lütfen şifremi unuttum bağlantısını tıklayarak sisteme kayıt olduğunuz e-posta adresinize şifre yenileme isteğinde bulununuz. Eğer e-posta adresinizi de unuttuysanız lütfen info@dilseti.com adresine detaylı bir e-posta gönderiniz.

9. Videoları görüntüleyemiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Paylaşmış olduğumuz videolar eğer görüntülenemiyorsa lütfen bilgisayarınızda Adobe Flash Player eklentisinin kurulu olduğundan emin olunuz. Eğer eklenti kuruk ve hala görüntilenemiyorsa, lütfen web tarayıcılarınızı en son versiyona yükseltiniz. Sitemiz en iyi Google Chrome ve Firefox ile görüntülenmektedir.

10. Referanslarınızı görebilir miyim?

Üst menüden sırasıyla Hakkımızda – Öğrenci Yorumları seçeneklerine tıklayarak öğrencilerimizin görüşlerine ulaşabilirsiniz.

DilSeti.com Hakkında

DilSeti.com ülkemiz insanına İngilizceyi sistemli ve kalıcı olarak öğretmeyi hedefleyen bir platformdur.

Hemen Öğrenci Olun

Kimler ONLINE

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok
top
X