Detaylı İngilizce Dilbilgisi – Paket 2

19 STUDENTS ENROLLED

İngilizce Dilbilgisi konularında temel konulara hakim olanlar için hazırlanan bu ikinci setimizde birçok önemli konuyu ve detaylı açıklamalarını bulabileceksiniz. Kurs düzeyi olarak elementary, pre-intermediate ve intermediate düzeydeki konulara değineceğiz. Merak edenler için işte setimizin sizlere sunacağı özelliklerden bir kısmı:

– Tüm ingilizce dilbilgisi konuları sade ve anlaşılır bir anlatım tarzı ile sunulmaktadır

– Tüm konulara dair yapılan açıklamalara uygun çok sayıda örnek cümle ile konular rahatlıkla pekiştirilebilir.

– Sık yapılan hatalar ve dikkat edilecek noktalar tek tek ele alınmaktadır

– Derslerin anlatımlarında göz yormayan ve rahat okunabilen fontlar tercih edilmiştir.

– Dersler örnekleri hazır olan bir dijital tahta üzerinde işlendiği için yazı yazarak zaman kaybedilmemektedir.

– Ders süresince tüm öğrencilerin örneklere odaklanmaları amacıyla ekranda sadece dijital tahtadaki açıklamalar görülmektedir.

– Tüm örnekler anadilimiz olan Türkçeye tercüme edilmektedir. Böylelikle öğrenciler cümleleri daha doğru nasıl tercüme edeceklerini görme şansı yakalarlar.

– Derslerde geçen tüm konu açıklamaları çok titiz ve uzun süreli çalışmalar sonucunda hazırlanmıştır. Bu noktada dünyanın en iyi üniversitelerinin eserleri de gözden geçirilmiştir.

– Hazırlanan tüm örnekler özellikle günlük yaşamda ihtiyaç duyulan sözcükler ve kalıplar kullanılarak düzenlenmiştir.

– Birçok dil kursunun 3, 4 ve 5. kurda anlattığı konulara bu set ile ulaşabileceksiniz

– Setimizi diğer tüm setlerden ayıran en önemli nokta, derslerimizin sade ve yalın bir anlatım içermesine rağmen konuları detaylıca ele almasıdır.

– Kesinlikle ezberciliğe karşı, pekiştirmeye önem veren bir mantıkla dersler hazırlanmıştır. Bundan dolayı örneklere ağırlık verilmiştir.

– Tüm dersler HD görüntü kalitesi ile çekilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Beğenmeniz ve faydalanmanız dileğiyle,

Dilseti.com

Course Reviews

5

5
4 ratings
 • 5 stars4
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0
 1. 5

  İngilizce bilmeyenlerin garip karsilandigi su gunlerde herkesin en iyi seviyede ingilizceye rahatlikla sahip olabilecegi cok guzel bir set. Herkese en kisa zamanda baslamasini tavsiye ederim. Seti hazirlayan nurullah hocayida basarilarindan oturu tebrik ederim.

 2. 5

  Set 1 ve Set 2 yi, herbirini 2 kez bitirdim. Çoğu dersleri ayrıca birkaç kez ilave izledim. Her ders için mutlaka tek tek notlar aldım. Ara ara aldığım bu notları gözden geçirdim. Tavsiyem derslerdeki her cümleyi tekrar çalışmalarında 5-6 kere sesli söylemek. Gün içersinde ara ara bunları düşünüp tekrar söyleyebildiğinizde başarı kendiliğinden gelecek ve İngilizce kabus olmaktan çıkacaktır. Öğrendiklerim arttıkça çalışmalarım daha da keyifli bir hal aldı.Kendimi rahatlıkla ifade edebiliyorum. Şimdi 3. seti sabırsızlıkla bekliyorum. Bu setlere sahip olmayan arkadaşlar eminim ki çok şey kaybetmiş olacaksınız. Eğer gerçekten ingilizce öğrenmek istiyorsanız bundan daha ekonomik bir yol yok. Size sadece çalışmak kalıyor. Belki başlarda sıkılabilirsiniz ama konular ilerledikçe, öğrendikleriniz arttıkça keyf almaya başlayacak ve artık kopamayacaksınız. Kendinize güveniniz artacak.
  Umarım herkes istifade eder ve iş hayatına atıldığında İngilizce bilmeme gibi bir sorunu olmaz.

 3. 5

  Bugüne kadar defalarca ingilizce öğrenmeye çalıştım ama başarılı olamamıştım ama nurullah hocanın setlerini izlediğimden beri ingilizcemin çok geliştiğini görüyorum.

 4. 2. Kurs

  5

  2.set kursuda cok faydali buldum o yuzden hemen 3 . setide aldim. Ingilizceye ait butun detaylar uzerinde duruluyor orneklerle anlatiliyor . Anlatilanlari unutmamak icin surekli tekrarlamak gerek. Her bir bolumu once izliyorum daha sonra gun icinde bir kac kez dinlemeye calisiyorum.

DilSeti.com Hakkında

DilSeti.com ülkemiz insanına İngilizceyi sistemli ve kalıcı olarak öğretmeyi hedefleyen bir platformdur.

Hemen Öğrenci Olun

Kimler ONLINE

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok
top
X