Detaylı İngilizce Dilbilgisi – Paket 1

51 STUDENTS ENROLLED

İngilizce Dilbilgisi konularına yeni başlayacak olanlar için hazırlanan bu ilk setimizde birçok temel konuyu ve detaylı açıklamalarını bulabileceksiniz. İşte setimizin sizlere sunacağı özelliklerden bir kısmı:

– Tüm ingilizce dilbilgisi konuları sade ve anlaşılır bir anlatım tarzı ile sunulmaktadır

– Tüm konulara dair yapılan açıklamalara uygun çok sayıda örnek cümle ile konular rahatlıkla pekiştirilebilir.

– Sık yapılan hatalar ve dikkat edilecek noktalar tek tek ele alınmaktadır

– Derslerin anlatımlarında göz yormayan ve rahat okunabilen fontlar tercih edilmiştir.

– Dersler örnekleri hazır olan bir dijital tahta üzerinde işlendiği için yazı yazarak zaman kaybedilmemektedir.

– Ders süresince tüm öğrencilerin örneklere odaklanmaları amacıyla ekranda sadece dijital tahtadaki açıklamalar görülmektedir.

– Tüm örnekler anadilimiz olan Türkçeye tercüme edilmektedir. Böylelikle öğrenciler cümleleri daha doğru nasıl tercüme edeceklerini görme şansı yakalarlar.

– Derslerde geçen tüm konu açıklamaları çok titiz ve uzun süreli çalışmalar sonucunda hazırlanmıştır. Bu noktada dünyanın en iyi üniversitelerinin eserleri de gözden geçirilmiştir.

– Hazırlanan tüm örnekler özellikle günlük yaşamda ihtiyaç duyulan sözcükler ve kalıplar kullanılarak düzenlenmiştir.

– Birçok dil kursunun 1, 2 kurda anlattığı konulara bu set ile ulaşabileceksiniz

– Setimizi diğer tüm setlerden ayıran en önemli nokta, derslerimizin sade ve yalın bir anlatım içermesine rağmen konuları detaylıca ele almasıdır.

– Kesinlikle ezberciliğe karşı, pekiştirmeye önem veren bir mantıkla dersler hazırlanmıştır. Bundan dolayı örneklere ağırlık verilmiştir.

– Tüm dersler HD görüntü kalitesi ile çekilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Beğenmeniz ve faydalanmanız dileğiyle,

Dilseti.com

Course Reviews

5

5
9 ratings
 • 5 stars9
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0
 1. Teşekkür

  5

  Nurullah hocam çok güzel bir eğitim seti yapmış sayesinde çok ilerleme kaydettim kendisine teşekkürü borç bilirim.

 2. Perfect

  5

  Konular tüm detayları ile akıcı bir şeklilde anlatılmış. Tekrar tekrar izlendiğinde notlar alınarak çalışıldığında başarıya ulaşılmaması imkansız.

 3. 5

  Cok guzel bir sekilde butun konularin akici ve sade bir dille anlatildigi ve izleyen herkesin en iyi seviyelere ulasabilecegi harika bir set olmus.

 4. 5

  HOCAM COK MEMNUN KALDIM ALLAH RAZI OLSUN BOYLE GUZEL BIR SET HAZIRLADIGINIZ ICIN HIC OLAMAYAN INGILIZCEMI INSA EDECEGINI BILIYORUM BU SETIN. TESEKKURLER 🙂

 5. Teşekkürler

  5

  Bu kurs sayesinde İngilizce öğrenme konusunda ki eksikliklerimi fazlasıyla telafi ettim.Müthiş bir çalışma olmuş bu çalışmayı bize armağan ettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum.Dil setiniz sayesinde İngilizce öğrenmek sıradanlaşıyor.Başarınızın devamını temenni ediyorum.Buradan Dil Setini ,alacak olan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle kursa gitmeden bu setlerle İngilizce yi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Nurullah hocama sonsuz Teşekkürler.

 6. Mucizeler İyidir !

  5

  Nurullah hocamızı tanımadan önce, İngilizce benim için, içinden çıkılması çok zor bir süreç gibi görünüyordu! İngilizceyi sevebileceğimi, keyifle öğrenebileceğimi hayal bile edemezdim..Nurullah hocamızın ders anlatımında, derin bir insani kaygı var! Yani bütün bildiklerini öğretmek gibi bir insani çabası ve kaygısı var! Bunu hissetmemek mümkün değil! Nurullah Öktem ismini not etmenizi tavsiye ediyorum,zira İngilizce alanında marka bir isim olacaktır…

 7. Mucizeler İyidir!

  5

  Evet “Mucizeler İyidir” teşekkür ederim kıymetdar hocam.Bize ingilizceyi sevdiridiğiniz için..Sanırım sloganınız “İngilizceyi sevdiren hoca” diye nam salacak.Yolnuz açık olsun.Daimi başarılar…

 8. MÜKEMMEL

  5

  Gercekten harika hazirlanmis bir program cok tesekkür ederim hocam

DilSeti.com Hakkında

DilSeti.com ülkemiz insanına İngilizceyi sistemli ve kalıcı olarak öğretmeyi hedefleyen bir platformdur.

Hemen Öğrenci Olun

Kimler ONLINE

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok
top
X